🎉Witajcie wakacje!

W piątek wspólnie pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024! Uroczystości odbyły się w sali konferencyjnej Ośrodka Szkolenia PSP przy ulicy Młyńskiej w Słupsku. To był czas nie tylko pożegnań, ale i podziękowań i gratulacji.🧑‍🎓

Uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki i wzorowe zachowanie wręczyliśmy brązowe, srebrne i złote odznaki “Wzorowy Kadet”. Trzy nasze kadetki otrzymały bony podarunkowe za wzorową postawę obywatelską! Gratulujemy! 🫡

🧑‍🏫Ponadto, kadeci z klas trzecich otrzymali certyfikaty ukończenia 3-letniego cyklu mundurowych zajęć profilowanych wojskowych, straży pożarnej i straży granicznej. Oczywiście, nie zabrakło wręczenia świadectw!

🫡 Dziękujemy partnerom Szkoły, służbom mundurowym, za wsparcie i zaangażowanie w kształcenie naszych kadetów, za wszystkie przeprowadzone zajęcia i szkolenia.

☀️☀️☀️Życzymy wszystkim – kadetom i ich rodzicom, nauczycielom i całej kadrze Szkoły spokojnych, bezpiecznych i słonecznych wakacji. Dziękujemy za miniony rok szkolny! To był czas intensywnej nauki i pracy. Teraz przyszedł czas na odpoczynek!

…I obejrzenie obszernej galerii zdjęć z zakończenia roku! 📷⤵️